Header

Prodej a servis výpočetní techniky

Jako nejmladší sekci firmy jsme vybudovali v únoru 2006 prodejnu, převážně zaměřenou na prodej a servis výpočetní techniky, hardware i software. Slabá konkurence v Milevsku dala vzniknout místu, kde je možné pc techniku nejen zakoupit, ale zajistíme vám zejména servis a technickou pomoc a to za příjemné ceny, které jen tak někde nenajdete. Odborné rady a technické maličkosti u nás řešíme na počkání, popř. do několika dnů dle dohody se zákazníkem.

Široký výběr pc komponent, pc sestav, notebooků, periferií a náplní do tiskáren může konkurovat nízkým internetovým cenám.

Jako další sortiment u nás můžete pořídit podlahové topení např. firmy V-systém, zabýváme se i registračními pokladnami. Doplňkem nabídky jsou pak produkty firmy MICROCOMP, za jejichž zástupce jmenujme například Hladinový spínač pro automatické hlídání stavu vody ve studni.

Prvořadým zaměřením ale prodejna zůstává u pc techniky, kde zákazníkovi „šijeme“ počítačovou sestavu na míru a to paradoxně za ještě nižší ceny, než v oblíbených hypermarketech, přičemž sestavu maximálně nakonfigurujeme podle potřeb zákazníka.

Podle okřídleného hesla: NÁŠ ZÁKAZNÍK, NÁŠ PÁN.

OTEVÍRACÍ DOBA: Po - Pá 13:00-17:00

Prodejna
Created by © SuGi-WebDesign.cz 2009-2010